اخبار داغ اینترنتی


فال ماه تولد متولدین خرداد

فال ماه تولد متولدین خرداد را به اشتراک بگذارید

مردان متولد خرداد

متولدين اين ماه اغلب داراي قدي متوسط بوده، خوشرو خوش زبان و صادق هستند. اينان اغلب افرادي صبور و كاردان هستند. عيب ديگران را مي‎پوشانند و از افراد حسود و برخواه دلتنگ مي‎شوند. معمولاً به ياد خدا هستند و از پدر و مادر خير و نفع مي‎برند. اينان اغلب در سينه، پشت يا چهره نشاني دارند كه برايشان نيك است و آنان را نزد ديگران عزيز مي‎كند. عموماً از راه تجارت يا كشاورزي، پول خوبي به دست مي‎آورند. برخي سفرهاي طولاني در طالع دارند كه از آن سود خواهند برد. عموماً از مادراني خوب متولد مي‎شوند. روزي حلال نصيبشان مي‎شود. اينان عموماً طبعي سرد و تر دارند. حدود دوازده سالگي با خطري مواجه مي‎شوند. اغلب در سن چهل سالگي به رفاه مي‎رسند. روزهاي يكشنبه و پنجشنبه، براي آنان خوش يمن است. در طالع اغلب اينان دو زن ديده مي‎شود كه از آنها خير و نفع مي‎برند .

زنان متولد خرداد

متولدين زن اين ماه عموماً سفيد و سرخرو و خوش قد و بالا و شوهر دوست مي‎باشند. اينان مهربان چرب زبان، گاهي خودخور و زودرنج مي‎باشند. اين زنان اغلب ميك انديش بوده و بهدوستان و خويشان نكي مي‎كنند. از حرافي و شوخي‎هاي بي‎مورد پرهيز مي‎كنند و بيشتر طالب ارتباط با افراد دانا و فهيم مي‎باشند .

اين زنان اغلب از درد شكم رنج مي‎برند كه علت آن معمولاً از سردي و خشكي است. مصرف كوبيده سنبل خطايي همراه با زيره و قرنفل، در ناشتا به اندازه يك قاشق چاپخوري، براي آنان مفيد مي‎باشد. اغلب اين افراد خال يا نشاني بر سينه دارند، كه نشان از اقبال آنهاست. اينان در اوايل زندگي رنج بسيار مي‎بينند، اما عاقبت به خير مي‎شوند. بايد غيبت را ترك كنند و از خدا غافل نشوند. زيرا اغلب از دست و زبان خودشان در رنج و عذاب هستند .

متولدين زن اين ماه مسافرت زيادي با فرزندان خود خواهند داشت. لباس‎هاي آبي و همچنين انگشتر الوان و انگشتر زمرد براي اين زنان مناسب خواهد بود .


فال عشق


فال عطسه


 

10 دیدگاه

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد